GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8652318

nr 865 2318

Porslin

4 delar, Kina, Dia16-22, höjd: 10

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 december 2013
kl 19:23:29